Contactpersonen / Locaties

Lokatie Breda

de Groot van dommele b.v.
IABC 5183
4814 RA  Breda

Openingstijden:
Maandag tot en met donderdag van 5.00 uur tot 16.00 uur.
Vrijdag 5.00 uur tot 15.00 uur

Breda Johan Welings Inkoop / Verkoop johan@vandommele.nl 076-530 70 04
Breda Richard Bevelander Inkoop / Verkoop richard@vandommele.nl 076-530 70 03
Breda Robert ter Molen Inkoop / Verkoop robert@vandommele.nl 076-530 70 02
Breda Johan van der Lee Inkoop / Verkoop lee@vandommele.nl 076-530 70 17
Breda Tobias de Mooij                Verkoop   tobias@vandommele.nl    076-530 70 06
Breda Jan van Nobelen                   Verkoop order@vandommele.nl     076-530 70 13 


Lokatie Hedel 

de Groot van dommele b.v.
Drielseweg 23
5321 NC  Hedel

Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag van 6.00 tot 17.00 

Hedel Paul Coset Verkoop / Magazijnmedewerker paul@vandommele.nl 073-599 88 22
Hedel Paul van de Zouwen Verkoop / Magazijnmedewerker paul@vandommele.nl 073-599 88 23

Management

Andries van den Bogert Manager andries@vandommele.nl 06-20 97 47 98

 



Wat kunnen wij voor u betekenen? Neem vrijblijvend contact op »